Apie mus

Mes esame komanda, kuri siekia padėti žmogui rasti vidinę ramybę. Supratę, kaip svarbu šiandieniniame, nerimo bei streso kupiname pasaulyje pajusti tikrąjį save, suvienijome jėgas, kad kiekvienas iš jūsų turėtumėte galimybę atrasti save iš naujo.

Pirmenybę teikiame tiek šuniukų, tiek žmonių gerovei ir laimei.

Vadovaujamės savo asmeninėmis vertybėmis

Rūpestis

Sveikata

Bendruomenės kūrimas

Siekiame sukurti saugią erdvę, kurioje kiekvienas jaustųsi savimi ir skatintų bendravimą.

Skatiname holistinį požiūrį į sveikatingumą taikant jogos praktiką su šuniukais.

Joga su šuniukais leidžia sujungti gyvūno ir žmogaus teikiamą šilumą bei energiją, tuo pat metu praktikuojant fizinius pratimus bei puoselėjant savo emocinę sveikatą. Joga su šuniukais gali sumažinti patiriamą stresą, nerimą, padeda pailsėti nuo kasdienių rūpesčių bei didinti laimės hormono oksitocino išsiskyrimą organizme. Tai puiki galimybė pasidžiaugti mažomis džiaugsmo akimirkomis, pažinti įvairias šunų veisles, o keturkojams - puiki pažintis su nauja aplinka, socializacija ir naujų emocijų patyrimas.

Joga šunų apsuptyje

Jogos užsiėmimai

Jogos užsiėmimai pritaikyti tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiesiems. Jogos užsiėmimo metu praktikuojama Hatha Flow yoga, dar kitaip vadinama klasikine jogos praktika. Užsiėmimų metu atliekami įvairūs tempimo, laikysenos gerinimo bei kvėpavimo pratimai, tačiau kiekvienas dalyvis pats pasirenka pratimų intensyvumą atsižvelgęs į savo sveikatos būklę. Atėjus šuniukui pas jus - visada galite akimirkai sustabdyti praktiką ir pasidžiaugti draugija bei teikiama gera energija.

Jogos užsiėmimų studijos

Kauno studija

Kauno studija yra įsikūrusi adresu K. Griniaus g. 2, Griniaus verslo centre, 3 aukšte. Įėjimas yra iš pastato šono, pažymėtas LTBA Baleto akademijos logotipu.

Vilniaus studija yra įsikūrusi adresu Verkių g. 31C, Outlet parke, 2 aukšte, Laisvalaikio terasoje, 12 salėje - LTBA Baleto akademijos salė. Patogiausia patekti per B1 ir D2 įėjimus.

Vilniaus studija